zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Spot Sales Manager (Poznań)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Spot Sales Manager w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Zadania:

  • Tworzenie własnej bazy klientów;
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb;
  • Sprzedaż usług transportowych;
  • Przygotowanie ofert,
  • Negocjacja cen,
  • Ustalenie warunków transportu
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Oczekujemy:

  • Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski) w stopniu komunikatywnym (poziom min. B2),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Umiejętność negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu;
  • Znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wsparcie w legalizacji pobytu na terenie Polski,
  • Bezpłatne szkolenia językowe i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych.

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com