Spedytor Międzynarodowy, Autotransportery, z językiem angielskim

Do naszego częstochowskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko spedytor międzynarodowy, w Dziale Autotransportery. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz opisem stanowiska. Wszelkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy:
pkaplevski@hegelmann.com
lub pod numerem +48 500 164 153

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premie);
  • Szkolenia wdrożeniowe, specjalistyczne;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Ładunki kontraktowe VW, Daimler, BMW, Toyota, Fiat, Kia, Ford itd;
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurze ze strefą chillout i piłkarzykami;
  • Dodatek za dojazdy do pracy.

Oczekujemy

  • Dobrej znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
  • Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Determinacji w osiąganiu celu;
  • Biegłej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego;
  • Doświadczenie w branży TSL.

Obowiązki

  • Obsługa zleceń spedycyjnych;
  • Organizacja i koordynowanie transportów zgodnie ze standardami firmy;
  • Poszukiwanie nowych przewoźników i klientów oraz współpracą z obecnymi;
  • Komunikacja z różnymi działami w firmie w zakresie rozwiązywania problemów (dział szkód, dział faktur, księgowość).