zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Specjalista ds. zarządzania jakością (Częstochowa, Wrocław)

          Zadania:

  • Analiza i optymalizacja procesu sprzedażowego
  • Audyty wewnętrzne w obszarach odpowiedzialności
  • Weryfikacja certyfikatów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi w dziale sprzedaży
  • Zlokalizowanie, optymalizacja i wyeliminowanie wadliwych procesów

    Oczekujemy:

  • Mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego ISO 9001/14001/45001
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością co najmniej 3 lata
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytu
  • Wiedza handlowa
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość rosyjskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Znajomość terminologii systemowej
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
  • Oferujemy:

  • Pracę z międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu
  • Pakiet świadczeń

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com