Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim (Częstochowa, Wrocław)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Zadania:

  • Organizacja oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych;
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród kandydatów (Candidate Experience);
  • Tworzenie bazy danych kandydatów;
  • Bezpośrednia współpraca z Managerami, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Managerami poprzez zaspokajanie potrzeb rekrutacyjnych;
  • Raportowanie działań i wyników.

Oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i w piśmie;
  • Praktycznej umiejętności wykorzystywania metod direct search;
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów i zarządzania projektami rekrutacyjnymi.

Oferujemy:

  •  Pracę z międzynarodowej organizacji;
  •  Możliwość rozwoju zawodowego;
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •  Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;
  •  Pakiet świadczeń.

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com