Specjalista ds. Pozyskiwania Przewoźników (Częstochowa)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Pozyskiwania Przewoźników w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie przewoźników dla międzynarodowego transportu drogowego;
  • Stworzenie bazy danych podwykonawców;
  • Prowadzenie negocjacji z firmami transportowymi;
  • Budowanie oraz utrzymanie długofalowych relacji;
  • Planowanie, organizowanie i nadzór wpływających zleceń;
  • Optymalizacja procesów operacyjnych;
  • Organizowanie kampanii reklamowych i sprzedażowych;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Oczekiwania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość międzynarodowego rynku transportowego;
  • Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem i przewoźnikiem;
  • Umiejętność negocjacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra organizacja pracy, chęć do nauki i bardzo dobra komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę z międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;
  • Pakiet świadczeń.

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com