zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Specjalista ds. Kadr (Częstochowa)

Zadania:

  • Koordynowanie badań lekarskich i BHP,
  • Przygotowywanie dokumentów personalnych w oparciu o wymogi Prawa Pracy,
  • Współpracę przy projektach HR – globalnych oraz lokalnych,
  • Zarządzenie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz ich wprowadzanie do systemu i porządkowanie,
  • Przygotowywanie i rozliczanie list płac,
  • Obsługa programów Optima, Płatnik, ePUE,
  • Współpraca z urzędami: Skarbowy, ZUS, GUS i in.;
  • Prowadzenie PPK;
  • Współpraca z Głównym inspektoratem Transportu drogowego, w tym dbałość o terminowość obiegu zewnętrznego dokumentów tj. terminowe składanie deklaracji, wniosków, dokumentów.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Znajomości przepisów dot. czasu pracy kierowcy,
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • Dokładności, pracowitości, gotowości do ciągłej nauki,
  • Umiejętności organizacji pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu Prawa Pracy,
  • Znajomość j. rosyjskiego mile widziana,
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Skontaktuj się z nami: isamborska@hegelmann.com

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 34 3904 517