Specjalista ds. Kadr i Legalizacji Pobytu Cudzoziemców (Częstochowa)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. Kadr i Legalizacji Pobytu Cudzoziemców w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Zadania:

  • Zadania z zakresu obsługi kadrowej pracowników firmy
  • Obsługa całości spraw związanych z legalizacją zatrudniania cudzoziemców (kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur w sprawach dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców)
  • Współpraca z urzędami pracy oraz urzędami wojewódzkimi
  • Przygotowywanie akt osobowych pracowników

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za procesy kadrowe
  • Znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców
  • Znajomość programu Optima będzie mile widziana
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Praktyczna znajomość prawa pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wsparcie w legalizacji pobytu na terenie Polski,
  • Bezpłatne szkolenia językowe i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych.

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com