Sales Manager (Wrocław)

Zadania:

  • Tworzenie własnej bazy klientów;
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb;
  • Sprzedaż biletów transportowych na przejazd: tunele, promy, pociągi;
  • Monitorowanie realizacji sprzedaży;
  • Kontakt i wsparcie Klientów w razie wystąpienia problemów;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.
Oczekiwania:
  • Znajomość języków: angielski na poziomie zaawansowanym;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Umiejętność negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu;
  • Znajomość MS Office.
Oferujemy:
  • Pracę z międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;
  • Pakiet świadczeń.