Prawnik (Częstochowa)

Zadania:

  • Weryfikacja umów;
  • Sporządzanie dokumentów wewnętrznych spółki;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów spółki;
  • Tworzenie i weryfikacja opinii prawnych;
  • Opiniowanie i sporządzanie dokumentów prawnych, oświadczeń;
  • Kontakt spółki z zewnęrznymi kancelariami;
  • Kontakt z urzędami;
  • Prowadzenie spotkań;
  • Koordynacja pracy zespołu.
Oczekiwania:
  • Ukończone studia wyższe na kierunku Prawo;
  • Doświadczenie pracy w spółce;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów postępowania cywilnego, prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego;
  • Język angielski zaawansowany, mile widziany język rosyjski/ukraiński;
  • Inicjatywa, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie w powierzane zadania, dokładność, dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • Ukończona aplikacja korporacyjna.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju, poszerzania zakresu obowiązków w nowe obszary;
  • Pakiet świadczeń.