Mistrz Warsztatu Mechanicznego (Żarska Wieś)

Hegelmann Hub – centrum operacyjne, które powstaje na działce o powierzchni 11,6 ha. Na rozległym terenie mieścić się będzie baza, która zostanie podzielona na szereg stref kompleksowo realizujących wszystkie potrzeby kierowców, ich pojazdów oraz przewoźników. Strefa biurowa znajdować się będzie w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku. Przewidziano tam przestrzeń dla zespołu Hegelmann Poland oraz dodatkowe miejsce dla partnerów biznesowych Firmy, a także innych przewoźników – w sumie około 60 dodatkowych biur dla podmiotów zewnętrznych, który zapewni firma Hegelmann. W związku z planowaniem otwarcia Hegelmann HUB zaczynamy proces rekrutacji na stanowisko: Mistrz Warsztatu Mechanicznego Miejsce pracy: Żarska Wieś - Gmina Zgorzelec Firma zapewnia zakwaterowanie

Zadania:

  • Nadzór nad jakością oraz terminowością realizowania zleceń naprawy pojazdów;
  • Nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego warsztatu (urządzenia i narzędzia);
  • Prowadzenie napraw pojazdów zgodnie ze standardami organizacji;
  • Kontrola kosztorysów napraw;
  • Opracowywanie zapytań kosztorysowych;
  • Pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w obszarze zgodnie z wymogami prawa i bezpieczeństwa BHP;
  • Koordynacja pracy zespołu mechaników;
  • Proponowanie zmian dotyczących wyposażenia technicznego;
  • Rozwój i odpowiedzialność za wzrost wydajności, dyspozycyjności pracowników, optymalizacja procesów;
  • Tworzenie raportów i analiz dla kierownika serwisu.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów samochodowych - warunek konieczny;
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku mistrza, lidera lub kierownika serwisu;
  • Ukończone wykształcenie średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe inżynierskie);
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 2-zmianowym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem;
  • Zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów;
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt;
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. tel. +48 500 161 961 (Iryna) mail:job.pl@hegelmann.com lub formularz kontaktowy widoczny w lewej części ogłoszenia