zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Mechanik samochodów ciężarowych – Żarska Wieś

Zadania:
  • Obsługa techniczna samochodów ciężarowych, naczep
  • Diagnostyka komputerowa
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych
  • Naprawa naczep
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Praca zgodna z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy.
  Oczekujemy:
  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych, ciągników i naczep
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem TEXA oraz MERCEDES
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy B, C+E.
  Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń