zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Mechanik samochodów ciężarowych (Żarska Wieś)

Hegelmann Hub – centrum operacyjne, które powstaje na działce o powierzchni 11,6 ha. Na rozległym terenie mieścić się będzie baza, która zostanie podzielona na szereg stref kompleksowo realizujących wszystkie potrzeby kierowców, ich pojazdów oraz przewoźników. Strefa biurowa znajdować się będzie w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku. Przewidziano tam przestrzeń dla zespołu Hegelmann Poland oraz dodatkowe miejsce dla partnerów biznesowych Firmy a także innych przewoźników – w sumie około 60 dodatkowych biur dla podmiotów zewnętrznych, który zapewni firma Hegelmann. W związku z planowaniem otwarcia Hegelmann HUB zaczynamy proces rekrutacji na stanowisko "Mechanik samochodów ciężarowych". Oferta skierowana jest również do osób, które chcą zdobyć doświadczenie w danym zawodzie oraz do obcokrajowców. Miejsce pracy: Żarska Wieś - Gmina Zgorzelec Firma zapewnia zakwaterowanie.

Zadania:

  • Obsługa techniczna samochodów ciężarowych, naczep
  • Diagnostyka komputerowa
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych
  • Naprawa naczep
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych.
  • Praca zgodna z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy.

 Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych, ciągników i naczep.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w okresie szkoleniowym
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem TEXA oraz MERCEDES.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy B, C+E.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń
  Wersja rosyjska: Hegelmann Hub - операционный центр, который будет построен на участке 11,6 га. На обширной территории расположена база, которая будет разделена на несколько зон, которые будут всесторонне реализовать все потребности водителей, их транспортных средств и перевозчиков. Офисная зона будет находиться в современном трехэтажном здании. Там предусмотрено место для команды Hegelmann Poland и дополнительное место для деловых партнеров Компании, а также других перевозчиков - всего около 60 дополнительных офисов для внешних организаций, которые будут предоставлены фирмой Hegelmann. В связи с планируемым открытием Hegelmann HUB, компания  Hegelmann начинает процесс набора на должность "Механик грузовых автомобилей (тиров)". Объявление также адресовано людям, которые хотят получить опыт в данной сфере и ищут возможности профессионального роста. Место работы: Жарска Весь (Żarska Wieś) - гмина Згожелец (Zgorzelec) Фирма предоставляет жилье.

Задания:

  • Техническое обслуживание грузовых автомобилей и прицепов
  • Компьютерная диагностика
  • Диагностика и ремонт грузовых автомобилей
  • Ремонт прицепов
  • Замена эксплуатационных материалов
  • Работа согласно инструкциям, действующим на данном рабочем месте.

 Ожидания:

  • Знание принципов обслуживания грузовых автомобилей, тягачей и прицепов
  • Готовность к частым командировкам в период обучения
  • Профессиональный опыт работы на аналогичной должности
  • Опыт работы с программным обеспечением TEXA и MERCEDES
  • Умение самостоятельно планировать и организовывать работу
  • Мин. профессионально-техническое образование
  • Умение самостоятельно решать технические проблемы
  • Водительские права B, C + E

Предлагаем:

  • привлекательная заработная плата,
  • трудоустройство на основании трудового договора в компании со стабильной рыночной позицией
  • возможность професионального роста
  • обучение (внутреннее и внешнее)
  • позитивная атмосфера в коллективе
  • соцпакет
Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами: +48 500 162 562 (Анна) +48 500 161 961 (Ирина) +48 509 835 206 (Даниил)

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com