zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Lakiernik-Blacharz Samochodowy – Żarska Wieś

Zadania:
  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie elementów, naprawa uszkodzeń karoserii samochodowej,
  • montaż/ demontaż podzespołów
  • zadania warsztatowe
  • serwis i bieżące konserwacje
  Oczekujemy:
  • wykształcenie kierunkowe oraz znajomość techniki motoryzacyjnej
  • doświadczenie w pracy lakiernika/blacharz mile widziane
  • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność
  • sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • prawo jazdy.
  Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń