zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Lakiernik – Blacharz Samochodowy (Żarska Wieś)

Hegelmann Hub – centrum operacyjne, które powstaje na działce o powierzchni 11,6 ha. Na rozległym terenie mieścić się będzie baza, która zostanie podzielona na szereg stref kompleksowo realizujących wszystkie potrzeby kierowców, ich pojazdów oraz przewoźników. Strefa biurowa znajdować się będzie w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku. Przewidziano tam przestrzeń dla zespołu Hegelmann Poland oraz dodatkowe miejsce dla partnerów biznesowych Firmy a także innych przewoźników – w sumie około 60 dodatkowych biur dla podmiotów zewnętrznych, który zapewni firma Hegelmann. W związku z planowaniem otwarcia Hegelmann HUB zaczynamy proces rekrutacji na stanowisko: Lakiernik - Blacharz Samochodowy Oferta jest skierowana również do osób, które chcą zdobyć doświadczenie w danym zawodzie oraz do obcokrajowców. Miejsce pracy: Żarska Wieś - Gmina Zgorzelec Firma zapewnia zakwaterowanie. Zadania:

  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie elementów, naprawa uszkodzeń karoserii samochodowej
  • Montaż/ demontaż podzespołów
  • Zadania warsztatowe
  • Serwis i bieżące konserwacje
Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz znajomość techniki motoryzacyjnej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w okresie szkoleniowym
  • Doświadczenie w pracy lakiernika/blacharz mile widziane
  • Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność
  • Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Prawo jazdy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. +48 500 162 562 (Anna) +48 500 161 961 (Iryna) +48 509 835 206 (Danyil)   Wersja rosyjska: Hegelmann Hub - это операционный центр, строящийся на участке площадью 11,6 га. На огромной территории разместится база, которая будет разделена на ряд зон, комплексно удовлетворяющих все потребности водителей, их транспортных средств и перевозчиков. Офисная зона будет располагаться в современном трехэтажном здании. В нем будут предусмотрены помещения для команды Hegelmann Poland, а также дополнительные помещения для деловых партнеров компании и других перевозчиков - всего около 60 дополнительных офисов для внешних организаций, которые будут предоставлены Hegelmann. В связи с планируемым открытием Hegelmann HUB мы начинаем процесс набора на эту должность: Лакировщик - рабочий по листовому металлу Предложение также адресовано людям, желающим приобрести опыт в данной профессии, и иностранцам. Место работы: Жарска Весь - гмина Згожелец (Żarska Wieś - Gmina Zgorzelec) Компания предоставляет жилье. Задачи:
  • Подготовка поверхностей к окраске, окраска элементов, устранение повреждений кузова автомобиля
  • Сборка/разборка компонентов
  • Задачи семинара
  • Сервис и текущее обслуживание
 Ожидания:
  • Образование в данной области и знание автомобильных технологий
  • Готовность часто путешествовать в период обучения
  • Опыт работы маляром/ремонтником кузовов приветствуется
  • Независимость, регулярность, ответственность
  • Добросовестное и старательное выполнение порученных заданий
  • Способность самостоятельно решать технические проблемы
  • Способность самостоятельно планировать и организовывать работу
  • Водительское удостоверение
   Мы предлагаем:
  • Привлекательная заработная плата от 1200 до 2 000 тысяч евро ( в зависимости от опыта)
  • Трудоустройство на основании трудового договора в компании со стабильным положением на рынке
  • Возможность профессионального развития
  • Обучение (внутреннее и внешнее)
  • Дружелюбная и полезная деловая культура
  • Пакет льгот
Если вы заинтересованы, пожалуйста, свяжитесь с нами по телефону или электронной почте +48 500 162 562 (Анна) +48 500 161 961 (Ирина) +48 509 835 206 (Даниил)

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com