zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Kontroler Finansowy (Poznań, Wrocław, Częstochowa)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Kontroler Finansowy w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Zadania:

  • Sporządzanie budżetu rocznego oraz prognoz długo i krótkoterminowych
  • Identyfikacja istniejących błędów finansowych i braków, dostarczanie planów działania w celu zmniejszenia ryzyka i oszczędności kosztów
  • Przygotowywanie raportów firmowych, budżetów, monitorowanie wyników, ocena efektywności operacyjnej
  • Analiza finansowych wskaźników efektywności, przygotowanie raportów odzwierciedlających wyniki audytu
  • Planowanie i realizacja działań strategicznych
  • Ustanowienie i kontrola procesów operacyjnych
  • Analiza procesów i słabych punktów oraz ich optymalizacja
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu oraz Inwestorów

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Dobra znajomości rachunkowości finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze audytu/kontrolingu/finansów w firmie transportowej
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Wysoka świadomość procesów biznesowych, umiejętność ich identyfikowania oraz inicjowania nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wsparcie w legalizacji pobytu na terenie Polski,
  • Bezpłatne szkolenia językowe i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych.

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com