zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Kierownik Serwisu (Żarska Wieś)

Zakres obowiązków
  • Planowanie, koordynacja i realizacja projektu wraz ze wszystkimi zadaniami inwestycyjnymi zgodnie z procedurami korporacyjnymi

  • Przygotowywanie harmonogramów przeglądów i napraw oraz nadzór nad ich realizacją

  • Nadzór w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury przedsiębiorstwa

  • Współudział we wdrażaniu zmian w zakresie rozwiązań technicznych i funkcjonalnych

  • Nadzór nad pracownikami warsztatu: efektywność, jakość, porządek, przekazanie pracy między zmianami, przeprowadzanie technicznych szkoleń wewnętrznych.

  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz z bieżącej działalności operacyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związane z serwisowaniem pojazdów samochodowych,

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wiedza techniczna, umożliwiająca swobodne zarządzanie procesem naprawy i wycen napraw pojazdów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu

  • Pakiet świadczeń