Junior Communication Manager

Wstajesz rano z uśmiechem. Ogarniasz się przed wyjściem z domu – szybkie śniadanie, higiena i te sprawy. Jeszcze tylko klucze, laptop torba lub torebka i z uśmiechem wskakujesz na rower / do samochodu lub tramwaju. Otwierasz drzwi od biura, wita Cię gwar pracujących już ludzi. Za chwilę jesteś przy biurku obok Karola, siadasz naprzeciw Sandry i Viktora. Piąteczki, uśmiechy i kąśliwe żarty i kawa. Jest 8:00 i zaczyna się Twój dzień pracy w Dziale Marketingu i Komunikacji w Hegelmann Poland. Biuro masz na Jagiellońskiej 1 w Częstochowie.

Od rana sprawdzasz monitoring mediów i weryfikujesz nasz wizerunek w zewnętrznych mediach elektronicznych oraz naszych kanałach social media – Facebooku oraz Instagramie. Reagujesz na komentarze, wiadomości, które otrzymaliśmy na naszych profilach. Sprawdzasz plan postów i interakcji z naszymi obserwującymi. Rozmawiasz o szczegółach grafiki dzisiejszego postu z Karolem. 

O 9:00 wraz z teamem i Marcinem (szefem działu w Polsce) masz codzienne spotkanie statusowe. Ustalamy plan dnia, priorytety, żartujemy, narzekamy (jeśli jest poniedziałek) i omawiamy projekty. Jest początek sierpnia, a u nas sporo się dzieje.  

Po spotkaniu siadasz do zadań związanych z naszymi kampaniami digitalowymi na FB i Insta. Optymalizujesz jedną z nich, raportujesz wyniki innej do Działu Sprzedaży. Rozmawiasz z Viktorem o kreacji vIdeo, i o copy z Marcinem. Musisz zastanowić się nad planem kolejnych kampanii i zaproponować budżet, ale spokojnie - jesteś Junior Communication Manager, więc pomagamy Ci, aż nie nabierzesz wprawy i pewności. Wrzucamy Cię na głęboką wodę, a łódka z teamem płynie obok. 

O 12:00 lunch. Masz godzinę, żeby odpocząć, zająć się swoimi sprawami. Możesz też skoczyć z ekipą na obiad.  

A poza tym? Jak to w pracy w marketingu rozmawiasz, śmiejesz się, żartujesz, dajesz feedback, prosisz o feedback, pomagasz w projekcie, prosisz o pomoc w projekcie, zapisujesz pomysły, dzielisz się nimi. Jest jeszcze sporo do opowiedzenia, ale możesz jednak być pewna / pewien, że masz szansę trafić do bardzo fajnego, kreatywnego teamu z obszarem działań, których nie powstydziłaby się dobra agencja marketingowa. Nie zapomnij zamknąć laptopa – jest 17:00. Idziemy do domu, dbamy, by zachować równowagę, mieć czas na naładowanie się energią i pomysłami. Tak z grubsza może wyglądać Twój dzień pracy u nas. 

Porządkując świat, porozmawiajmy jeszcze o tym co oferujemy, oczekujemy i kogo tak naprawdę szukamy 

Do naszego Działu Marketingu i Komunikacji, będącego częścią Międzynarodowego Działu Marketingu i Komunikacji Hegelmann Group poszukujemy osoby na stanowisko Junior Communication Managera. Będziesz dobrze czuć się w naszym teamie i sprawnie realizować powierzone zadania, jeśli: 

 • Social media są dla Ciebie naturalnym środowiskiem i wiesz, jak się w nim poruszać; 
 • Nie masz problemu z tworzeniem dobrych treści: postów, wpisów, newsleterów, czy artykułów; 
 • Potrafisz tworzyć, optymalizować i analizować kampanie reklamowe w serwisach należących do Meta; 
 • Operujesz językiem angielskim lub rosyjskim na poziomie pozwalającym Tworzyć teksty o bardzo dobrej jakości, komunikować się sprawnie w mowie i piśmie z naszymi międzynarodowymi zespołami; 
 • Jesteś otwarty/-ta na zdobywanie doświadczeń związanych ze wspieraniem wewnętrznych wydarzeń firmowych;  
 • Masz potrzebę nieustannego zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się nią;  
 • Jesteś osobą proaktywną: nie czekasz, aż otrzymasz zdanie, wychodzisz z inicjatywą własną, wymyślasz i dzielisz się pomysłami, potrafisz słuchać i dawać feedback innym; 
 • Porażek nie bierzesz do siebie, a traktujesz je jak naukę; 
 • Dla Ciebie zmiany to coś naturalnego, często jesteś ich inicjatorem/-ką; 
 • Jesteś osobą komunikatywną, o wysokiej empatii i wrażliwości społecznej; 
 • Masz poczucie humoru, które ułatwia Tobie pracę, a innym sprawia przyjemność we współpracy z Tobą; 
 • Nie oczekujemy wykształcenia, ani doświadczenia – zależy nam na umiejętnościach. 
Jak widzisz oczekujemy choć niewielkiego doświadczenia i wykazania się umiejętnościami, o które pytamy. W zamian jednak możesz być pewna/-ien, że:
 
 • Pracujesz ze świetnym, bardzo elastycznym i otwartym zespołem z menadżerem, który również lubi tak myśleć o sobie 😊 
 • Masz szansę pracować z ludźmi z kilkudziesięciu krajów świata, operujących w biurach na 3 kontynentach, komunikujących się z Tobą codziennie, realizując projekty o skali od lokalnych, przez krajowe na międzynarodowych kończąc; 
 • Ciągle uczysz się razem z nami nowych obszarów marketingu, w których chcemy być aktywni; 
 • Masz duży wpływ na kształt projektów od pomysłu, przez sposób realizacji po dbałość o rezultaty; 
 • Nasz dział to znakomite miejsce by rozwinąć skrzydła i zbudować swoją karierę - choć zakładamy, że będziesz chciał, chciała pracować z nami przez lata; 
 • Otrzymujesz Benefity: opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenia na życie, możliwość nauki języków obcych, dopłaty do dojazdu do pracy, dedykowane imprezy pracownicze, czy pakiet szkoleń zawodowych. 
 • Będziesz lubić tę pracę - Twój przyszły zespół CI to gwarantuje 😊 
 

  Aplikuj tutaj