Freight Broker – USA

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i przewoźników, budowanie bazy klientów na rynek USA,
  • Terminowe przygotowywanie ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji,
  • Zarządzanie ofertami handlowymi, przygotowywanie i przekazywanie klientom,
  • Zarządzanie codziennymi wysyłkami dla klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem i przewoźnikiem,
  • Zapewnianie wsparcia i rozwiązań klientom i przewoźnikom w przypadku jakichkolwiek problemów,
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • Analiza rynku USA, inicjowanie projektów rozwojowych.
Oczekujemy:
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy brokera frachtowego na rynku USA,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • Zorientowanie na wyniki, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach, pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Elastyczny pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Skontaktuj się z nami: mailto:karjera@hegelmann.com

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 71 3087 677
+48 71 3087 695
+48 61 6414 326
+48 34 3904 517