zbuduj z nami swoją karierę
Hegelmann HUB w żarskiej wsi

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY

Hydraulik samochodów ciężarowych

Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych

Spawacz MAG 135/136

skontaktuj się z nami

Dyspozytor Międzynarodowy z językiem rosyjskim

Zadania:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów
  • zapewnienie płynności realizowanych zleceń
  • kontrola pracy kierowców pod kątem eksploatacji pojazdów oraz przestrzegania czasu pracy
  • planowanie międzynarodowych tras transportowych
  • administrowanie dokumentacją rozliczeniową
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
Oczekujemy:
  • znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • doświadczenie w transporcie minimum 2 lata
  • jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chciałbyś pracować w transporcie - zachęcamy do aplikowania, proponujemy szeroki zakres szkoleń
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazną i pomocną kulturaę biznesu
  • Pakiet świadczeń

Masz pytania? Napisz do nas!
job.pl@hegelmann.com