Dla studentów (Wrocław)

Wiesz już, jak będzie wyglądała Twoja przyszłość? Masz konkretne plany? Pomysły na pracę, miejsce, gdzie chcesz rozpocząć karierę?

Tak, masz pewnie rację, że nie musisz jeszcze decydować. Natomiast już teraz możesz zacząć myśleć...o nas! 

Grupa Hegelmann to miejsce idealne pod względem możliwości rozwojowych, otwarte na młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w dużej międzynarodowej firmie. Dobry start u nas to nie wszystko. Możesz przecież zostać z nami na dłużej i rozwijać z nami swoją karierę. Zdecydowana większość naszych leaderów i managerów (blisko 90%), to osoby, które rozpoczynały pracę w naszych spółkach w czasie nauki, zaraz po studiach lub na podstawowych stanowiskach pracowniczych. Wierzymy w naszych ludzi i dajemy im realną szansę rozwoju.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, posługujesz się co najmniej jednym językiem obcym – angielskim, rosyjskim lub dowolnym innym, to masz szansę na ciekawy start kariery właśnie u nas.  

Stoisz obok ludzi, którzy mogą przekazać CI więcej szczegółowych informacji. To szansa dla Ciebie- pogadaj z nimi. Pobierz też pozostałe materiały. Dowiedz się więcej o naszej Grupie, zobacz jakie stanowiska oferujemy (w tym staże). Pracuje u nas sporo Twoich kolegów i koleżanek - absolwentów Twojej uczelni – zerknij do ich opinii. 

Nasza wspólna przygoda może rozpocząć się właśnie tutaj! 


Oferty pracy dla studrntówTwoja kariera może rozpocząć się właśnie u Nas!
Zapoznaj się z załączonymi ofertami i opiniami
1