Business Development Manager (Warszawa, Wrocław, Gdańsk)

Zadania:

  • Planowanie budżetu sprzedaży z Dyrektorem Zarządzajacym działu Multimodal na podległym terenie w rozbiciu na:
  • pozysk klientów nowych oraz rozwój aktualnego portfela klientów
  • produkty SEA, AIR oraz RAIL;
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży;
  • Regularne kontakty poprzez wizyty handlowe z klientami oraz partnerami biznesowymi (w okresach pandemii kontakt telefoniczny oraz telekonferencje z użyciem aplikacji np., Teams, ZOOM etc);
  • Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych zwiększając konkurencyjność oferty Hegelmann oraz poprawiając profitowość biznesu;
  • Analizowanie rynku TSL oraz podążanie za trendami i aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w ramach działu Multimodal;
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach;
  • Negocjowanie umów i ofert (klienci, partnerzy);
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, przekazanych podczas rozmowy lub w formie polecenia służbowego na piśmie;
  • Regularne raportowanie oraz staranne uzupełnianie systemu NOVA_TMS w zakresie realizacji zleceń oraz współpracy z klientami (CRM).
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie nauk ekonomicznych;
  • Min. 5 lat na stanowisku podobnym np. Key Account Manager;
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodny kontakt;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Doświadczenie przy prowadzeniu projektów i/lub obsługi klientów międzynarodowych;
  • Znajomość branży TSL dla produktów SEA, AIR oraz jako dodatkowy atut RAIL, potwierdzona praca w firmach sektora TSL.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu;
  • Pakiet świadczeń.