Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych (Żarska Wieś)

Hegelmann Hub – centrum operacyjne, które powstaje na działce o powierzchni 11,6 ha. Na rozległym terenie mieścić się będzie baza, która zostanie podzielona na szereg stref kompleksowo realizujących wszystkie potrzeby kierowców, ich pojazdów oraz przewoźników. Strefa biurowa znajdować się będzie w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku. Przewidziano tam przestrzeń dla zespołu Hegelmann Poland oraz dodatkowe miejsce dla partnerów biznesowych Firmy a także innych przewoźników – w sumie około 60 dodatkowych biur dla podmiotów zewnętrznych, który zapewni firma Hegelmann.

W związku z planowaniem otwarcia Hegelmann HUB zaczynamy proces rekrutacji na stanowisko:
Elektryk / Diagnosta Samochodów ciężarowych
Miejsce pracy:
Żarska Wieś - Gmina Zgorzelec
Firma zapewnia zakwaterowanie

Zadania:

  • Diagnozowanie usterek, w szczególności elektrycznych i elektronicznych oraz ich usuwanie
  • Naprawa i konserwacja pojazdów użytkowych z zachowaniem bezpieczeństwa w pracy
  • Zachowanie najwyższej jakości w obsłudze samochodów
  • Kontrola jakości wykonanych prac naprawczych
  • Samodzielna diagnoza błędów
  • Wykonywanie rutynowych czynności serwisowych
  • Praca zgodna z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy

 Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień diagnostyki pojazdowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość budowy samochodów i zasady działania układów elektrycznych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w okresie szkoleniowym
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
UWAGA! Sekcja "Oczekiwania" dedykowana jest wykwalifikowanym specjalistom. Na to stanowisko przyjmujemy również osoby, które chcą przekwalifikować się na potrzeby tego stanowiska oraz absolwentów szkół branżowych, bez doświadczenia. Firma zapewnia szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. tel. +48 500 161 961 (Iryna)
mail:job.pl@hegelmann.com